Notiks vieslekcija «Leipcigas harta. Izaicinājumi integrētai pilsētattīstībai»

2. jūnijs, 2009

4. jūnijā plkst. 18 Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, 201. auditorijā, Baltijas–Vācijas Augstskolu biroja semināru ciklā par pilsētu attīstību notiks vieslekcija un paneļdiskusija «Leipcigas harta. Izaicinājumi integrētai pilsētattīstībai». Vieslekciju lasīs Dipl. Ing. Volfs-Kristians Štrauss no Vācijas Urbanistikas centra, kura darba joma ir pilsētu attīstība un tiesības. Vieslekcijā runās par Leipcigas hartu un tajā nostiprinātajiem ilgtspējīgas un integrētas pilsētas attīstības principiem ziņos par Vācijas pieredzi un skatījumu uz Leipcigas hartas ieviešanu. Nobeigumā paredzēta diskusija par integrētu pilsētu attīstību Latvijā, kurā ikvienam tiks dota iespēja uzdot jautājumus.

02.05.2009.

Vieslekcija notiks angļu, prezentācija – vācu, bet izdales materiāli būs pieejami latviešu, vācu un angļu valodā.

Vairāk lasiet šeit.

2. jūnijs, 2009 plkst. 14:05