Notiks starptautiska konference par materiālu sintēzi, izpēti un tehnoloģijām

12. novembris, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (RTU MLĶF) Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūts un R. Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas Materiālu pētīšanas biedrību organizē starptautisku konferenci par materiālu sintēzi, izpēti un tehnoloģijām «22nd International Baltic Conference of Engineering Materials & Tribology» – BALTMATTRIB 2013.

Konference notiks 2013. gada 14.–15. novembrī «Islande Hotel» konferenču zālē.

Konferences laikā studentiem būs iespēja sevi pierādīt, piedaloties studentu runas konkursā, kur, pēc žūrijas komisija vērtējuma, labākie trīs jaunie zinātnieki saņems pārsteiguma balvas. Visiem BALTMATTRIB 2013 apstiprinātajiem dalībniekiem, būs iespēja publicēt rakstu SCOPUS datubāzē citētā starptautiskā žurnālā «Key Engineering Materials».

BALTMATTRIB 2013 konference ir plānota vairākās sekcijās par šādu tematiku:  biomateriāli, hibrīdmateriāli, funkcionālie materiāli, strukturālie materiāli, materiāli enerģijai un videi, pulverveida materiāli un pulveru metalurģija, materiālu pārklājumi un pārklājumu tehnoloģijas, kā arī materiālu mehāniskās īpašības un triboloģija.

BALTMATTRIB ir ikgadēja konference, kuras mērķis ir iepazīstināt pašmāju un ārvalstu zinātniekus, sabiedrību un uzņēmējus ar jaunākajiem zinātnes sasniegumiem materiālu sintēzes, izpētes un tehnoloģiju jomā.

Sīkāka informācija par konferenci http://baltmattrib2013.lmpb.lv.

12. novembris, 2013 plkst. 13:33