Notiks seminārs «Kā sagatavot publikācijas starptautiskiem pētniecības žurnāliem»

12. janvāris, 2010

Emerald Group Publishing Ltd. 14. janvārī aicina uz semināru «Kā sagatavot publikācijas starptautiskiem pētniecības žurnāliem». Tajā būs iespēja uzzināt par iespējām iepazīstināt ar sava pētniecības darba rezultātiem, publicējot tos Emerald starptautiski citējamos izdevumos. Varēsiet uzzināt par nosacījumiem un Emerald sniegtajiem pakalpojumiem, lai nodrošinātu starptautiskajām publikācijām atbilstošu kvalitāti.

12.01.2010.

Varēsiet arī noskaidrot, kā atrast domubiedrus un partnerus, lai īstenotu kopīgus starptautiskus pētniecības projektus.

Emerald Group Publishing Ltd. ir viens no vadošajiem zinātniskopublikāciju izdevējiem pasaulē. Emerald publicē izdevumus ganekonomikas un biznesa vadīšanas jomā, gan arī tehnisko zinātņu jomā.

Seminārus vadīs Emerald Group reģionālais menedžeris Marcins Dembovskis(Marcin Dembowski, Regional Manager – Eastern Europe, Russia & CISCountries).

Laipni aicināti mācībspēki, pētnieki un citi interesenti.

Seminārs notiks 14. janvārī no plkst. 17.15 līdz 18.30 Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, 403. auditorijā.
Semināra darba valoda – angļu.
Dalība seminārā – bez maksas.

Pieteikšanās semināram - nosūtot savu vārdu, uzvārdu un fakultāti uz e-pastu: .
Kontaktinformācijas tālr.: 29125941 vai 29289832.

Informācija par Emerald Group.

12. janvāris, 2010 plkst. 9:25