Notiks RTU SP Telpu orientēšanās sacensības

11. februāris, 2011

16. februārī plkst. 16 Starptautiskā Ķīpsalas izstāžu centra hallē, Ķīpsalas ielā 8, otro gadu pēc kārtas notiks Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta (RTU SP) organizētās telpu orientēšanās sacensības, dalībai kurās vēl tiek pieņemti pieteikumi.

Iepazīties ar sacensību nolikumu un pieteikties dalībai sacensībās ir iespējams mājaslapā līdz 15. februāra plkst. 20, kā arī 16. februārī sacensību norises vietā.

«Organizējot sacensības, tiek domāts, lai tās būtu aizraujošas ikvienam dalībniekam. Šogad būs īpaši interesantas veicamās distances, jo par telpu norobežojošiem elementiem tiks izmantoti arī izstāžu stendi. Sacensības norisināsies astoņās ieskaites grupās, un katrai grupai būs sava veicamā distance. Vērtēts tiks distancē pavadītais laiksun precizitāte. Šobrīd ir pieteikušies vairāk nekā 100 dalībnieku. Organizatori plāno dažādas aktivitātes arī skrējienu starplaikos. Tos sportistus, kas sacensībās piedalīsies pirmoreiz, pirms došanās distancēapmācīs organizatori,» stāsta sacensību organizators Rolands Blumbeks.

Kā zināms, aktīvs un veselīgs dzīvesveids palīdz gan mācībās, gan arīdzīvē, tāpēc RTU Studentu parlaments aicina sacensībās piedalīties ikvienu interesentu.

RTU SP telpu orientēšanās sacensības atbalsta AS «Swedbank», SIA «ISIC.lv», «Red Bull», Pludmales sporta centrs «Brazīlija» un Albumi.lv.

Papildu informācija.

RTU Studentu parlaments