Notiks RTU Doktorantūras skolas seminārs «Padomi, kā ātri un efektīvi sākt veidot publikāciju»

12. aprīlis, 2011

Ceturtdien, 14. aprīlī, plkst. 18, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā norisināsies trešais RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs» seminārs «Padomi, kā ātri un efektīvi sākt veidot publikāciju». Paredzamais semināra ilgums – 1,5 stundas. Semināra darba valoda – angļu.

Semināru cikla «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs» mērķis ir sniegt ieskatu aktuālu zinātnisko publikāciju sagatavošanā, kāarī diskutēt par iespējām un instrumentiem, kas palīdz panākt publikāciju iekļaušanu starptautiskās datu bāzēs un palielināt to citējamību.

Ja kādam no semināra apmeklētājiem ir specifiski jautājumi, uz kuriem gribētu saņemt atbildes semināra laikā, semināra organizatori lūdz tos sūtīt uz e-pastu . Lai sniegtu maksimāli noderīgu informāciju, semināra vadītājs, Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Biomateriālu inovācijas un attīstības centra vadošais pētnieks Kārlis Agris Gross labprāt tos iekļaus semināra saturā.

Semināru cikls «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs» tiekveidots kā noteiktas tēmas semināru kopums. Ikvienam interesantam ir iespēja apmeklēt gan visu semināru ciklu, gan arī kādu no interesējošajiem semināriem – izlases veidā.

Tie dalībnieki, kas līdz šim nav pieteikušies semināru ciklam «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs», dalību seminārā aicināti pieteikt, sūtot e-pastu: .

Līdz šim semināru ciklā «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs» norisinājušies šādi semināri: «Publishing in the 21st Century», kuru lasīja Deivids Lorencs (David Lawrence) no Zviedrijas Linčepingas universitātes, un seminārs «Kā veidot aktuālu pētījuma projektu ar vērtīgu devumu zinātnei vai ekonomikai?» Semināru cikla noslēguma seminārs paredzēts 28. aprīlī, tā temats būs: «Kā veikt literatūras apskatu – pamatu pētījumam?».

RTU Informācijas centrs

12. aprīlis, 2011 plkst. 18:25