Notiks RTU Doktorantūras skolas seminārs

29. marts, 2011

Ceturtdien, 31. martā, plkst. 17.30, Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, Āzenes ielā 12, 105. auditorijā, norisināsies otrais RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs» seminārs «Kā veidot aktuālu pētījuma projektu ar vērtīgu devumu zinātnei vai ekonomikai?». Paredzamais semināra ilgums – 1,5 stundas.

Semināru cikls «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs» sniegs iespēju iegūt pamatinformāciju par zinātnisko publikāciju izstrādi, kur tematiski četru semināru garumā tiks iztirzāti svarīgākie jautājumi, kas ir jāievēro, veidojot publikāciju – lai tā būtu kvalitatīva, pieejama starptautiskajās datu bāzēs un tai būtu augsts citējamības indekss.

Seminārus vada RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Biomateriālu inovācijas un attīstības centra vadošais pētnieks Kārlis Agris Gross.

«Pamatojoties uz iepriekšējā semināra novērtējuma anketām un K. A. Grosa starptautisko darba pieredzi, lekcijas norisināsies angļu valodā, kas ikvienam klausītājam sniegs papildus pieredzi klausīties lekcijas svešvalodā un labāk izprast ikdienā izmantojamos terminus,» atklāj Doktorantūras skolas projekta vadītāja Zane Skreija.

Semināru ciklu aicināts apmeklēt ikviens interesents. Tie dalībnieki, kas līdz šim nav pieteikušies semināru ciklam «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs», vai tieši šim semināram «Kā veidot aktuālu pētījuma projektu ar vērtīgu devumu zinātnei vai ekonomikai?», savu dalību aicināti pieteikt, sūtot e-pastu: zane.skreija @ rtu.lv.

Semināru ciklā «Publikācija kā pētnieka darba kvalitātes kritērijs» paredzēti vēl divi semināri  – «Padomi, kā ātri un efektīvi sākt veidot publikāciju» un «Kā veikt literatūras apskatu – pamatu pētījumam?», kas norisināsies attiecīgi 14. un 28. aprīlī.

RTU Informācijas centrs

29. marts, 2011 plkst. 10:15