Notiks praktiskais seminārs «FileMaker datubāzes pētījumos»

10. februāris, 2011

Ceturtdien, 17. februārī, plkst. 18 Kaļķu ielā 1, 301. telpā, notiks RTU Doktorantūras skolas praktiskās apmācības seminārs «FileMaker datubāzes pētījumos». Semināra laikā būs iespējams iegūt praktiskas zināšanas datubāzes veidošanā un daudzveidīgo funkciju izmantošanā programmatūras FileMaker vidē.

Semināra «FileMaker» apraksts Semināra «FileMaker» apraksts 92.36 Kb

Semināru vadīs RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta  doktorants Pēteris Apse-Apsītis.

Paredzamais semināra ilgums – 2 stundas.

Semināra dalībnieki noskaidros, kāda ir atšķirība starp datubāzēm, kā tieši programma FileMaker ļauj attēlot datus, kā notiek datubāzes veidošana, kā veidot atskaites, kā izmantot FileMaker, lai plānotu projektu aktivitātes, lai sakārtotu un korekti noformētu literatūras avotus, plānotu savu laiku u. c.

Uz semināru nepieciešams ierasties līdzi ņemot savu klēpjdatoru.

Seminārā aicināts piedalīties ir ikviens interesents, iepriekš savu dalību piesakot – sūtot e-pastu: , Doktorantūras skolas projektu vadītājai Zanei Skreijai.

RTU Informācijas centrs

10. februāris, 2011 plkst. 17:14