Notiks konference «Nodokļu un muitas administrāciju ilgtspējīga attīstība ES ietvaros»

24. oktobris, 2013

Ceturtdien, 31. oktobrī, plkst. 9.30 viesnīcā «Radisson Blu Hotel Latvia» Rīgā, Elizabetes ielā 55, notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) 20. gadadienai veltīta starptautiska konference «Nodokļu un muitas administrāciju ilgtspējīga attīstība Eiropas Savienības ietvaros».

Zinātniskipraktiskās konferences «Nodokļu un muitas administrāciju ilgtspējīga attīstība Eiropas Savienības ietvaros» mērķis ir atskatīties uz 20 gadospaveikto un izvirzīt tālākus uzdevumus muitas un nodokļu administrēšanas attīstībā, kā arī apmācību jomā.

Konferencē piedalīsies Latvijas Republikas finanšu ministrs Andris Vilks, Pasaules Muitas organizācijas (PMO) ģenerālsekretārs Kunio Mikurija, VID, EiropasKomisijas un Baltijas valstu nodokļu un muitas administrāciju vadītāji,kā arī citu starptautisko organizāciju un vairāku universitāšu pārstāvji.

RTU ir vienīgā mācību iestāde Latvijā ar starptautiski akreditētu studiju programmu «Muitas un nodokļu administrēšana», kurā var iegūt augstāko izglītību muitas un nodokļu jomā. RTU muitnieku apmācība tiek organizēta kopš 1994. gada, bet nodokļu speciālistu – kopš2004. gada.

RTU bakalaura profesionālās un maģistra profesionālo studiju programmas 2010. gadā pirmās pasaulē ieguva PMO sertifikātu. Mācību programmas atbilst starptautiskajiem muitnieku profesijas standartiem, kurus 2009. gadā apstiprināja vairāk nekā 170 PMO dalībvalstis.

RTU Informācijas centrs

24. oktobris, 2013 plkst. 11:21