Notiks Doktorantūras skolas seminārs «Finansējuma piesaistīšana pētniecībai»

24. maijs, 2011

Ceturtdien, 26. maijā, plkst. 17.30, Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā, notiks RTU Doktorantūras skolas seminārs «Finansējuma piesaistīšana pētniecībai», kurā sniegs informāciju par to, kā zinātnieku atrastu ideju īstenot, piesaistot tai finansējumu.

Semināru vadīs uzņēmumu vadības pakalpojumu sniedzēja «BrainHow» valdes priekšsēdētājs Edmunds Bērziņš un Latvijas Universitātes Akadēmiskā departamenta projektu vadītāja Ligita Liepiņa.

Seminārā aplūkos pilnu inovatīvas idejas īstenošanas procesu: sākot no idejas rašanās brīža, beidzot ar atskaiti par īstenoto ideju. Semināra dalībnieki uzzinās, kā doktoranta radītajai idejai sameklēt finansējumu, izvērtējot fondu, inovāciju programmu un projektu piedāvātās iespējas. Tiks aplūkoti aktuālākie un populārākie inovāciju ieviešanas programmu veidi, kā arī sadarbības partneru meklēšanas metodes un iespējas iesaistīties dažādās Eiropas Savienības pētniecības programmās, to skaitā arī Marijas Kirī (Marie Curie) aktivitātēs.

Uz semināru aicināts ikviens interesents. Iepriekšēja pieteikšanās dalībai seminārā, aizpildot pieteikuma anketu.

Papildu informācija:

RTU Informācijas centrs