Notiks Doktorantūras skolas seminārs «Autortiesības un zinātniskā ētika»

11. aprīlis, 2011

Otrdien, 19. aprīlī, plkst. 17 RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF), Āzenes ielā 12, 105. auditorijā, norisināsies RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Promocijas darba sagatavošana» noslēguma seminārs «Autortiesības un zinātniskā ētika».

Paredzamais semināra ilgums – 2,5 h.

Par autortiesībām promocijas darba rakstīšanā un publikāciju sagatavošanā stāstīs Autortiesību un komunicēšanas konsultāciju aģentūras (AKKA/LAA) vadītāja Inese Paklone, savukārt par zinātnisko ētiku stāstīs RTU Sociālo zinātņu katedras asociētais profesors Alvars Baldiņš.

«Visa semināru cikla laikā tika aplūkoti būtiski jautājumi promocijas darba izstrādāšanai, tāpēc semināra ciklu noslēgumā esam paredzējuši runāt par autortiesībām un zinātnisko ētiku, kuru ir būtiski ievērot, ne tikai izstrādājot promocijas darbu, bet arī sagatavojot zinātniskās publikācijas vai veicot pētniecības darbus,» atzīst Doktorantūras skolas projekta vadītāja Zane Skreija.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens interesants. Dalību seminārā lūdzam pieteikt, sūtot e-pastu: .

RTU Informācijas centrs

11. aprīlis, 2011 plkst. 10:06