Noslēdzies projekts «Studentam pa pēdām»

30. oktobris, 2009

Ir noslēdzies triju dienu projekts «Studentam pa pēdām», kura laikā Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) viesojās 248 skolēni no visas Latvijas.

29.10.2009.

Projekts «Studentam pa pēdām» RTU norisinājās no 27. līdz 29.oktobrim. Projekta laikā ikviens vidusskolēns varēja pavadīt vienudienu kopā ar jebkuras RTU studiju programmas studentu jebkurā RTUfakultātē.

Pavadot dienu RTU, skolēnam bija iespēja iejusties studenta dzīvē,apmeklējot un noklausoties lekcijas, laboratorijas darbus, atpūtu,darbu bibliotēkā, praktiskās nodarbības kādā no RTU institūtiem,apskatot dienesta viesnīcas – to visu skolēnam parādīja kāds no RTUstudentiem, kura «ēna» viņš konkrētajā dienā bija.

Projekta mērķis bija palīdzēt 12. klases skolēniem izlemt, kāducentralizēto eksāmenu izvēlēties, iepazīstināt skolēnus ar studijuprogrammām, lai jau laicīgi skolēns zinātu, kādas pamatzināšanas irnepieciešamas, sākot studijas RTU.

Projektu «Studentam pa pēdām» organizēja RTU Studentu parlaments (SP) sadarbībā ar RTU fakultāšu studentu pašpārvaldēm.

Īpašs paldies: RTU Dienesta viesnīcu daļai, personīgi daļasvadītājai I. Sveržickai, un RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecībudepartamentam, personīgi departamenta vadītājai M. Sniķerei un projektu vadītājai E. Serjoginai.

Uz tikšanos RTU studējošo skaitā septembrī!

RTU SP

30. oktobris, 2009 plkst. 0:53