Nordea banka izsludina konkursu studentiem uz 10 prakses vietām

26. janvāris, 2010

«Nordea banka izsludina konkursu studentiem uz 10 ziemas prakses vietām dažādās bankas struktūrvienībās. Prakses ietvaros pavadīto darba laiku Nordea banka apmaksā, un tās ilgums ir sākot no viena līdz pat trīs mēnešiem,» ziņo portāls «Nozare.lv»

26.01.2010.

Pieteikšanās termiņš ir 5. februāris.

Dalībai konkursā jāiesūtamotivācijas vēstule un CV ar norādi «Prakses programma».Piemērotākie kandidāti tiks uzaicināti uz interviju ar personālavadības departamenta pārstāvi un potenciālo prakses vadītāju. Desmitatbilstošākie pretendenti varēs uzsākt praksi jau no 20. februāra.

Pagājušajā gadā praksi Nordea bankā strādāja 30 studenti no dažādāmLatvijas augstskolām. Lielākajai daļai studentu prakse Nordea bankā irbijusi kā daļa no augstskolas mācību programmas prasības, tomēr daudzistudenti bija izvēlējušies šo praksi pēc savas iniciatīvas, lai iegūtupraktisku pieredzi sev interesējošajā sfērā.

«Nordea bankas prakses programma ir ieguvusi lielu popularitātistudentu vidū. Pagājušajā gadā uz vienu prakses vietu cīnījās vidēji 15studenti. Studentam ir jārēķinās, ka uz prakses laiku viņš kļūst parpilntiesīgu bankas komandas darbinieku, tāpēc atlases kārtā mēs augstuvērtējam ne tikai studenta zināšanas, bet arī motivāciju,ieinteresētību un iniciatīvu,» stāsta Nordea bankas Personāla vadībasdepartamenta vadītāja Viktorija Veisa

Nordea banka izsludina konkursu uz 10 prakses vietām dažādās Nordeabankas struktūrvienībās. Uz ziemas prakses vietām tiek aicināti tiejaunieši, kas vēlas iegūt pieredzi šādos bankas departamentos – naudaslīdzekļu pārvaldes produktu attīstības nodaļā, mārketinga un pārdošanasdaļā, privātpersonu parādu atgūšanas un restrukturizācijas nodaļā,administratīvajā departamentā un vietējo korporatīvo klientuapkalpošanas daļā.

Papildu informācija.

26. janvāris, 2010 plkst. 14:55