Nāc uz jauno trenažieru zāli!

5. septembris, 2011

Pārdaugavā, Ranķa dambī 24a, no rīta līdz pat vēlam vakaram atvērta jauna trenažieru zāle – RTU Sporta centrs. Tā ir labi aprīkota treniņu zāle, kurā var uzlabot fizisko formu un veselību, saņemt pozitīvas emocijas un gandarījumu par labu treniņu! 500 kvadrātmetros – divās sporta zālēs ir uzstādīts vairāk nekā 30 jaunu un modernu trenažieru, ar kuriem var iekustināt snaudošos muskuļus un iegūt kāroto formu.

Šobrīd studentiem ir ļoti izdevīgs un elastīgs cenu piedāvājums, jāpiebilst – draudzīgākais Rīgā. Tu vari izvēlēties sev ērtāko apmeklējuma laiku un biežumu. Septembrī saistība ar iepazīšanās akciju ir iespēja trenažierus iemēģināt BEZ MAKSAS.

Sporta centrā ir ģērbtuves ar slēdzamiem skapīšiem un dušas telpas. Sporta centram ir ērti piebraukt gan ar sabiedrisko, gan personīgo transportu. Turklāt autobraucējiem ir bezmaksas stāvvieta. Pastāvīgiem apmeklētājiem tiks izsniegts abonements jeb kluba karte.

RTU SPORTA CENTRA DARBA LAIKS:

Darba dienās  7.30–22.00
Sestdienās  10.00–15.00

Svētdienās 14.00–21.00

Nāc vingrot kopā ar draugiem un iegūsti jaunus draugus pie mums!

Plašāku informāciju par abonementiem, to cenām un treniņu laikiem jautā pa tālruni 67089351 vai raksti uz:

5. septembris, 2011 plkst. 13:54