Ministrs aicina uz diskusiju RTU studentus un mācībspēkus

27. maijs, 2009

LR reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā izstrādāta Latvijas ilgspējīgas attīstības stratēģijas (LIAS) projekta 1. redakciju. Stratēģijas autori piedāvā savu redzējumu un plašu iespējamo risinājumu klāstu. Reģionālās attīstības un pašvaldības lietu ministrs Edgars Zalāns aicina Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentus, mācībspēkus un visus interesentus iesaistīties diskusijā par LIAS 1. redakciju – vērtēt, formulēt viedokli un iesniegt priekšlikumus LIAS projekta gala redakcijas veidošanai.

27.05.2009.

Organizējot LIAS sabiedrisko apspriešanu, Reģionālās attīstības unpašvaldību lietu ministrija rīko vairākas ekspertu diskusijas. Nākamādiskusija notiks 28. maijā no plkst. 9.30 līdz 13 Reģionālās attīstības un pašvaldību ministrijā, Lāčplēša ielā 27, sētas mājas 207. telpā. Tās tēma – sociālais kapitāls.

Ministrija aicina speciālistus apmeklēt arī diskusijas par dabas kapitālu, kas notiks 4. jūnijā, par telpiskās attīstības perspektīvu – 11. jūnijā, par ekonomikas kapitālu – 18. jūnijā.

«Sabiedriskā apspriešana notiek laikā, kad pasaules ekonomiskās krīzesradītie draudi un situācija valstī like ne tikai izvērtēt mūsulīdzšinējās rīcības no ilgspējības un globālās attīstības tendenčuviedokļa, bet arī mobilizēt musu domas, zināšanas un radošo enerģijuspēku, lai meklētu inovatīvas, esošos resursos balstītas Latvijasnākotnes iaugsmes iespējas,» vēstulē RTU rektoram Ivaram Knētam rakstaE. Zalāns.

Par dalību diskusijās ministrija lūdz iepriekš informēt, sūtot e-pastu: v.lv.

Ar sabiedriskajai apspriešanai nodotajiem dokumentiem var iepazīties šeit. Sadaļā «Forums» iespējams iesaistīties interaktīvajās debatēs.

«JI»

27. maijs, 2009 plkst. 16:26