Meklē inovatīvus risinājumus globālām problēmām

27. oktobris, 2009

Latvijas augstskolu studenti aicināti piedalīties starptautisko projektu – inovāciju konkursā «Global Innovation Tournament» (GIT). «Global Innovation Tournament» studentu grupām konkrētā laikā, par kādu konkrētu problēmu, kura tiek paziņota konkursa atklāšanas dienā, jāsagatavo radošs video materiāls, kurā tiek parādīti problēmas iespējamie risinājumi. Iepriekšējos gados uzdevumi bija saistīti ar sadzīvē lietojamiem priekšmetiem, taču šogad dalībniekiem nāksies risināt globālu problēmu. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem nepieciešamas angļu valodas pamatzināšanas. Konkursa norise:

27.10.2009.
  • 5. novembrī tiek paziņota risināmā problēma.
  • Deviņu dienu laikā problēma ir jāatrisina un inovatīvs, radošs un īss video, kurš atspoguļo piedāvāto risinājumu. Dalībniekiem jārada tik daudz izvirzītās problēmas radošie risinājumi, cik viņu iztēlē ir iespējams.
  • Līdz 13. novembrim plkst. 15 video jāpublicē speciālā YouTube grupas vietnē.

Uzvarētāji tiks paziņoti š. g. 3. decembrī. Labākie darbi no Latvijas tiks iesniegti starptautiskai vērtēšanai.

Pasaules mērogā konkursu organizē Stenfordas Universitāte (ASV, Kalifornija) - viena no 10 pasaules labākajām universitātēm. Latvijā konkursu rīko Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas Studējošo pašpārvalde (RSEBAA SP). Projekts notiek «Global Entrepreneurship Week» ietvaros.

GIT 2008 piedalījās 140 augstākās izglītības iestādes no dažādām pasaules valstīm un tūkstošiem vidusskolēnu komandu.

Papildu informācija par konkursu: www.rsebaa.lv

27. oktobris, 2009 plkst. 15:43