LVM izsludina studentu stipendiju konkursu

29. septembris, 2010

Lai atbalstītu zinātnes attīstību un veicināt speciālistu izaugsmi, VAS «Latvijas Valsts meži» izsludinājusi augstskolu studentu pieteikšanos uzņēmuma stipendiju konkursam. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 10. oktobris.

29.09.2010.

Konkursā var pieteikties studenti, kuri apgūst mežzinātni, informācijas tehnoloģijas ar specializāciju meža apsaimniekošanā, telpiskās attīstības plānošanu ar specializāciju vides vai ainavu ekoloģiskajā plānošanā, siltumenerģiju un siltumtehniku ar specializāciju koksnes gazifikācijā, ainavu arhitektūru un plānošanu, ģeogrāfiskās informācijassistēmas ar specializāciju meža apsaimniekošanā, ģeoloģiju, vadības zinātnes ar specializāciju tirgvedības un loģistikas pārvaldībā.

Tāpat konkurss ir atvērts studentiem, kas mācās, lai kļūtu par mežsaimniecības tehnologu ar specializāciju meža apsaimniekošanas plānošanā, mežsaimniecības inženieri ar specializāciju meža mašīnu uzmērīšanas sistēmas un mežizstrādes darbu vadībā un transportbūvju inženieri.

Stipendiju lielums svārstās no 70 latiem līdz 130 latiem atkarībā no kursa, kurā mācās stipendiāts, ziņo LETA.

Lai pieteiktos konkursam, līdz šā gada 10. oktobrim LVM Personāla vadībasun administratīvajā daļā Rīgā, Kristapa ielā 30, jāiesniedz iesniegums,motivācijas vēstule un studenta CV, kā arī augstākās mācību iestādes izsniegta sekmju izziņa.

Pēc pieteikumu izskatīšanas pretendenti tiks aicināti uz īsu sarunu, kurā tiks lūgti izklāstīt savu nākotnes redzējumu par studijām un turpmākajiem plāniem.

Jau ziņots, ka pērn dalībai konkursā tika saņemti 89 iesniegumi. No tiempārrunas tika veiktas ar 43 jauniešiem. Pēc tam tika pieņemts lēmums stipendijas piešķirt 19 studentiem.

RTU Informācijas centrs

29. septembris, 2010 plkst. 17:11