Latvijas XX Universiāde noslēdzas ar RTU vīriešu uzvaru un sieviešu izcīnīto trešo vietu

4. jūnijs, 2010

2010. gada 2. jūnijā norisinājās Latvijas augstskolu sporta savienības (LASS) noslēguma sēde, kur LASS valde apstiprināja pēdējos rezultātus par sporta veidiem un kopvērtējuma rezultātiem. Uz sēdi bija uzaicināti Latvijas XX Universiādes augstskolu pārstāvji un visu sporta veidu galvenie tiesneši. Sapulci pagodināja Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas rektors J. Žīdens. Augstskolu pārstāvji tika apbalvoti ar pateicības sertifikātiem, bet tiesneši ar atmiņas medaļām.

04.06.2010.

Latvijas XX Universiādē tika izspēlēti 16 sporta veidos vīriešiem (Septiņas 1. vietas, sešas 2. vietas, viena 3. vieta un 4. vieta) un sievietēm 13 sporta veidos (trīs 1. vietas, divas 2. vietas, trīs 3. vietas un 4. vietas).

Vīriešu konkurencē

• 1. vieta – Rīgas Tehniskā universitāte ar 157 punktiem.
  • 2. vieta – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija ar 142 punktiem.
  • 3. vieta – Latvijas Lauksaimniecības Universitāte ar 136 punktiem.

Sieviešu konkurencē

• 1. vieta – Latvijas Universitāte ar 127 punktiem.
  • 2. vieta – Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija ar 124 punktiem.
  • 3. vieta – Rīgas Tehniskā universitāte ar 114 punktiem.

Rezultātus no XX Universiādes kopvērtējuma var apskatīt šeit.

RTU Sporta klubs

4. jūnijs, 2010 plkst. 10:23