Latvijas Studentu apvienība martā vēlēs jaunu prezidentu

3. februāris, 2010

6. martā notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) 15. kongress, kura laikā tiks ievēlēts jaunais organizācijas prezidents, ziņo aģentūra LETA.

03.02.2010.

Šobrīd notiek pieteikšanās uzprezidenta amatu, kas noslēgsies 19. februārī, liecina informācija LSA mājaslapā. Uz minēto amatupieteikties var vismaz vienas studējošo pašpārvaldes izvirzīti cilvēki,nosūtot LSA īsu dzīves aprakstu un motivācijas vēstuli.

Kongresā notiks arī organizācijas 2010./2011. gada budžeta unvadlīniju apstiprināšana. Paredzēts, ka tradicionāli LSA kongresāpiedalīsies arī izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (ZZS).

Prezidenta ievēlēšanas kārtība LSA paredz, ka prezidents tiek vēlētskongresā, kas sanāk vienu reizi gadā. Pērn martā par LSA prezidentitika ievēlēta Rīgas Stradiņa universitātes studente Anna Cīrule, kuralīdz šim pildīja apvienības viceprezidentes pienākumus.

Līdz tam LSA prezidents bija Igors Grigorjevs, kurš prezidenta amatā tika ievēlēts 2008. gada septembrī.

Kongresa darba kartība

3. februāris, 2010 plkst. 9:15