6. aprīlis, 2010
.
.
.

Latvijas kausa 2. posms notika 27. martā  Rēzekne novada c. Dekšāres, kur pulcēja sportistus no visas Latvijas. Tika pārstāvēti 8 klubi, RTU komandas godu aizstāvēja 7 sportisti, kas izcīnīja 5 godalgotas vietas. Sportisti izpildīja vingrinājumu garais cikls, kur labāko rezultātu komandā uzrādīja K. Kroiča - 85 kg, kas fiksēja 32kg smagas svarbumbas 45 reizes. V. Kozlovs šajā pašā svara kategorijā ierindojās 3. vietā. Otru labāko rezultātu un zeltu - 63 kg kategorijā izcīnīja A. Makuha 24 kg smagas svarbumbas fiksējot 77 x. R. Veromejs - 68 kg un J. Raubiško - 105 kg ierindojās 3. vietā.

06.04.2010.

RTU komanda ļoti labi sevi parādīja stafetē, kur praktiski visu vingrinājuma izpildes laiku bija līdere, bet galu galā tikai par punktu piekāpās NAA sportistiem un kopvērtējumā izcīnīja bronzu, jo komandā nav daiļā dzimuma pārstāves, bez kā komanda nevar pakāpties uz augstākā pjedestāla pakāpiena.