Ķīpsalā notiks telpu orientēšanās sacensības

15. februāris, 2010

15.02.2010.

Otrdien, 16. februārī, sākotno plkst. 16, Starptautiskā Ķīpsalas izstāžu centra hallē, Rīgā,Ķīpsalas ielā 8 norisināsies studentu organizētas telpu orientēšanāssacensības, kurām pieteikušies jau vairāk nekā 120 dalībnieki.

Vēl šodien, 15. februārī, līdz plkst. 20 var pagūt pieteikties dalībai sacensībās interneta mājaslapā, kā arī 16. februārī – sacensību norises vietā.

Telpu orientēšanās sacensību dalībnieku skaits ir ierobežots:sacensībās, kas norisināsies Ķīpsalas izstāžu centra hallē, kopumāvarēs piedalīties aptuveni 200 dalībnieki.

«Lai arī sacensības plānotas vairākās vecuma grupās, visaktīvāksacensībām piesakās gan Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), gan cituuniversitāšu studenti. Starp viņiem ir tādi, kuri saistīti arorientēšanās sportu, kā arī tādi, kuri orientēšanās sacensībāspiedalīsies pirmoreiz un, iespējams, meklē iespēju, kā labi atpūsties.Ņemot vērā, ka iknedēļas klasiskās orientēšanās sacensības «Magnēts»pulcē ap 100 dalībnieku, pagaidām pieteikumu skaits liecina par to, katelpu orientēšanās, kas tik plašā apmērā Rīgā notiks pirmoreiz, nākotnēvarētu gūt popularitāti,» stāsta projekta koordinators RTU Būvniecībasfakultātes students Mārtiņš Līsmanis.

Sacensību dienā Ķīpsalas izstāžu halle tiks pārvērsta par sacensībuarēnu ar viltīgi izveidotiem norobežojumiem un objektiem, tačuorientēšanās pamatprincips – meklēt nepieciešamos kontrolpunktusdistances veikšanas laikā, saglabāsies. Kontrolpunktu atzīmēšanai tiksizmantota elektroniskā atzīmēšanās sistēma «SportIdent». Dalībniekiem pirms starta tiks piešķirtas elektroniskās kartes, ar kurām būs jāveic atzīmes distancē.

Tos sportistus, kas telpu orientēšanās sacensībās piedalīsies pirmoreiz, pirms došanās distancē organizatori apmācīs.

Telpu orientēšanās sacensības organizē RTU Studentu parlaments.

RTU Informācijas centrs

15. februāris, 2010 plkst. 13:02