Ķīpsalā notiks RTU Ziemas sporta spēles

25. janvāris, 2010

Ceturtdien, 4. februārī, Ķīpsalā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments rīko RTU Ziemas sporta spēles, kurās aicina piedalīties ikvienu, kas ziemu vēlas izbaudīt studentiski, sportiski un mazliet netradicionāli.

25.01.2010.

RTU Ziemas sporta spēles norisināsies Ķīpsalā (blakus RTU dienestaviesnīcām, Āzenes ielā 22) 4. februārī no pl. 14 līdz 18. Ziemas sportaspēļu nolikums publicēts RTU Studentu parlamenta mājaslapā.

Lai piedalītos RTU Ziemas sporta spēlēs, iepriekšējā sagatavotība navnepieciešama. Dalībnieku pieteikšanās disciplīnām notiks sporta spēļunorises vietā.

Kopumā RTU Ziemas sporta spēlēs sacensības notiks septiņās disciplīnās – gan individuāli, gan komandās.

Individuālie sportisti varēs piedalīties biatlona stafetē un «Bowlero»skulptūru veidošanā – disciplīnas dalībniekiem būs jāizveido pēciespējas interesantāka, inovatīvāka un sarežģītāka sniega skulptūra,kuru pēc tam vērtēs žūrija. Komandas (piecu un četru cilvēku sastāvā)tiks aicinātas piedalīties pikošanās sacensībās, kā arī  lielajā «Tallink»futbola turnīrā, kura laikā ar lielo vingrošanas bumbu būs jānotriecpēc iespējas vairāk ķegļu. Sportistu pāri varēs piedalīties «Atlantis»ragavu stumšanā: viens sēdēs ragavās, bet otrs centīsies ragavasizstumt cauri šķēršļiem. Paredzētas arī jautrības stafetes, Pikupavēlnieka distance un bļitkošana.

Ziemas sporta spēļu uzvarētāji balvās iegūs biļetes Līvu akvaparka apmeklējumam un «Atlantis» sporta un atpūtas kluba apmeklējumam, «Bowlero» dāvanu kartes, ISIC dāvanu kartes, atpūtu viesnīcā «Baltvilla» un vakariņas restorānā, savukārt lielā «Tallink» futbola turnīra uzvarētājkomandai «Tallink» dāvinās bezmaksas braucienu uz  Stokholmu.

25. janvāris, 2010 plkst. 14:27