Jūlijā Accenture organizēs Javas vasaras skolu

4. jūnijs, 2009

Accenture ir starptautiska kompānija, tās filiāles atrodamas visā pasaulē. Accenture Latvijas filiālē strādā plaša spektra IT speciālisti – gan pieredzējuši programmatūras inženieri, gan darbinieki ar nelielu pieredzi, kuri šobrīd piedalās starptautiskos projektos Krievijā, Skandināvijā, kā arī Eiropas valstīs. Mēs esam ieinteresēti sadarboties ar ikvienu, kurš ir gatavs mācīties, radoši strādāt un veidot savu karjeru.

04.06.2009.

Accenture Latvijas filiāle piedāvā:
No 6. – 31. jūlijam apmeklēt «Javas vasaras skolu».
Arī augustā būs «Java training School» no 3. – 28. augustam.

Tu iegūsi programmēšanas iemaņas šādās sfērās:

• HTML;
  • J2EE  Web Technologies;
  • Enterprise Java Beans;
  • J2EE Platform Services.

Lai piedalītos Javas skolā ir nepieciešams:

• B.Sc. vai M.Sc.datorzinātnēs, IT vai citās radniecīgās nozarēs (Tu vari būt arī pēdējo kursu students).
  • Patiesa vēlme attīstīt un piedalīties IT risinājumos.
  • Labas angļu valodas zināšanas.

Javas skola būs intensīva četru nedēļu apmācība, kura ietvers ne tikai lekcijas, bet arī praktiskās nodarbības un individuālo darbu.

Vienīgais, ko mēs sagaidām no Tevis – Tu velti savu laiku un enerģiju, lai attīstītu savas prasmes un iemaņas. Veiksmīgākajiem mēs piedāvāsim programmēšanas praktikanta amatu.

Ja mūsu piedāvājums Tevi ir ieinteresējis, lūdzu, sūti savu pieteikuma vēstuli un CV angļu valodā līdz 19. jūnijam uz e-pasta adresi: elina.berzina @accenture.com.

Raksta pielikumi

4. jūnijs, 2009 plkst. 10:16