Jauniešu apmaiņas projektu apmācības seminārs

3. septembris, 2009

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus vecumā no 15 līdz 30 gadiem, jaunatnes darbiniekus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī citus interesentus, pieteikties «Jauniešu apmaiņas projektu apmācības semināram», kas notiks 2009. gadā no 24. līdz 27. septembrim.

03.09.2009.

Pieteikties aicinām 2 dalībniekus no vienas organizācijas vai skolas – jaunieti un atbalsta personu, kuriem ir doma īstenot jauniešu apmaiņas projektu. Atbalsta personai jābūt vismaz 18 gadus vecai. Gadījumā, ja jaunietis nepārstāv nevienu organizāciju, atbalsta personai noteikti jābūt kādas organizācijas pārstāvim.

Seminārs notiks Cēsu rajona viesu namā «Melturi».

JSPA sedz uzturēšanās un ēdināšanas izdevumus, taču ceļu uz semināra vietu jāsedz dalībniekiem pašiem.

Lai pieteiktos semināram, abiem apmācību semināra dalībniekiem, ir jāaizpilda pieteikuma anketa un līdz 2009. gada 10. septembrim jāatsūta uz e-pastu: v.lv vai pa faksu: 67358060.

Pieteikuma anketa 32.60 Kb

Papildu informācija: