DAAD stipendijas studijām un pētniecības darbam Vācijā

21. septembris, 2009

DAAD katru gadu piedāvā pieteikties dažāda veida stipendijām Latvijas studentiem sākot no 2. kursa, bakalaura un maģistra programmas absolventiem, doktorandiem, zinātniekiem, augstskolu pasniedzējiem. Pieteikšanās stipendijām un studijas / pētnieciskais darbs Vācijā ir iespējami gan vācu, gan angļu valodās. DAAD stipendiju piedāvājums:

21.09.2009.

• stipendijas studijām augstskolu vasaras kursos bakalaura un  maģistra studentiem sākot no 2.kursa;
  • stipendijas studentu grupu braucieniem un praksēm;
  • stipendijas bakalaura vai maģistra darba izstrādāšanai ģermānistikā;
  • studiju stipendijas jebkuras nozares absolventiem maģistra grāda iegūšanai;
  • stipendijas māksliniekiem, mūziķiem, arhitektiem – padziļinātām studijām specialitātē;
  • stipendijas padziļinātām studijām vai zinātnisku pētījumu veikšanai doktorandiem un zinātniekiem;
  • «Biotehnoloģiju modernais pielietojums» zinātnisku pētījumu veiksānai zinātniekiem;
  • DAAD/Roche Diagnostics stipendijas jaunajiem zinātniekiem;
  • DLR-DAAD pētniecības stipendijas kosmosa, aeronautikas, enerģijas un transportēšanas jomās;
  • stipendijas zinātnisku pētījumu veikšanai zinātniekiem un augstskolu pasniedzējiem;
  • stipendijas bijušajiem stipendiātiem (ja iepriekš izmantota vismaz vienu gadu ilga stipendija).

Pieteikties stipendijām var līdz 15. novembrim (studijas/ pētnieciskodarbu attiecīgi pozitīvas atbildes gadījumā var uzsākt nākošā gadavasarā/ rudenī).

Vācijas augstskolu plašais studiju un pētniecības piedāvājums irlieliska iespēja pilnveidoties. Vācijā ikviens var atrast savām spējām uninteresēm piemērotu pamatstudiju vai doktora studiju programmu, kā arītālākizglītības iespējas. Līdzās vācu valodai kā mācību valoda dominēarī angļu valoda.

DAAD Informācijas centrs Rīgā

• informē visus interesentus par studiju un pētniecības iespējām Vācijā, par DAAD atbalsta iespējām un stipendiju programmām;
  • palīdz ar padomu studiju plānošanas un uzsākšanas procesā, kā arī plānojot pētniecisko darbu Vācijā.

Konsultāciju laiki:
I, IV 14.00 - 18.00; II, III 10.00 – 14.00, vai individuāli vienojoties pa telefonu vai e-pastu.

DAAD Informācijas centrs Rīgā, Brīvības bulv. 32, Rīga, LV-1050; tālr. 6722 8800, , www.daad.lv.

21. septembris, 2009 plkst. 13:44