HISK uzvar RTU mācībspēku un darbinieku sporta dienā 2011

26. septembris, 2011

24. septembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Sporta un atpūtas bāzē «Ronīši» notika gadskārtējā RTU mācībspēku un darbinieku sporta diena. Sacensībās piedalījās deviņas komandas, kas spēkiem mērojās deviņos sporta veidos. Par sacensību kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Humanitārā institūta Sporta katedras (HISK) komanda, pilnībā attaisnojot savu nosaukumu.

Skatīt galeriju

sporta_diena-11.jpgSporta dienu atklāja rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, kurš atrada īstos vārdus, lai dalībniekos pamostos sportiskais gars. Sacensības norisinājās šādos sporta veidos: kapteiņu sacensības, basketbola soda metieni, volejbols, strītbols, šahs, novuss, galda teniss, šautriņu mešana un individuālie sporta veidi.

Sporta diena iesākās ar tradicionālajām kapteiņu sacensībām, kurās ar batoniņu un spēka dziru vislabāk tika galā IT dienesta kapteinis Gatis Praličs. Basketbola soda metienos vismazāk rokas notrīcēja HISK komandai, kura 12 reizes sasniedza mērķi, savukārt ielu basketbolā Būvniecības fakultāte (BF) nodemonstrēja lielisku komandas spēli. Volejbolā visiem pārbrauca pāri Transporta un mašīnzinību fakultātes (TMF) pārstāvji.

Un tad sacensību dalībnieki sēdās pie galdiem, kur absolūtu dominanci nodemonstrēja Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) pārstāvji. Vispirms novusa galdu visātrāk notīrīja DITF pārstāvis Maksims Alekseičevs, bet pie nākamā veiksmīgākais izrādījās Maksima komandas biedrs Jānis Lesničenoks, uzvarot galda tenisā. Visbeidzot pie šaha galda pareizos gājienus vislabāk izskaitļoja DITF pārstāvis Egons Lavendelis. DITF savu uzvaras gājienu turpināja arī šautriņu mešanā, iegūstot 790 punktus.

Individuālie sporta veidi šogad bija eksotiskāki kā citus gadus, proti – spalvbols, lēcieni ar lecamauklu, bumbiņu mešana spaiņos, balona pūšana ar pumpi. Spalvbolā uzvarēja BF, savukārt HISK pārstāve Sanita Vīlistere uzvarēja lēcienos ar lecamauklu, bet – Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes (ETF) pārstāvis Andis Supe pārliecinoši uzvarēja bumbiņu mešanā spaiņos – 45 punkti. Savu uzvaru individuālajos sporta veidos HISK nostiprināja ar Elāna Tomaševica uzvaru balonu pūšanā ar pumpi – 6,87 sekundes.

RTU mācībspēku un darbinieku sporta dienas 2011 komandu kopvērtējums:
9. vieta ETF (19 punkti)
8. vieta IT dienests (38 punkti)
7. vieta Rektorāts (40 punkti)
6. vieta BF (42,5 punkti)
5. vieta IEVF (44,5 punkti)
4. vieta EEF (45 punkti)
3. vieta DITF (52 punkti)
2. vieta TMF (59 punkti)
1. vieta HISK (64 punkti)

Sporta klubs saka lielu paldies tiesnešu kolēģijai, RTU Sporta un atpūtas bāzes personālam, fotogrāfam un kafejnīcas personālam par sadarbību.

RTU Informācijas centrs

26. septembris, 2011 plkst. 11:57