Diskusija par budžeta ieņēmumu veicināšanu Latvijā

2. jūnijs, 2009

Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Ekonomikas institūts RTU zinātniekus un studentus aicina piedalīties diskusiju cikla «Valsts ekonomiskā politika recesijas pārvarēšanai» pirmajā diskusijā par budžeta ieņēmumu veicināšanu Latvijā. Diskusija notiks piektdien, 12. jūnijā, plkst. 10 LZA Senāta sēžu zālē, Rīgā, Akadēmijas laukumā 1.

02.06.2009.

Ziņojumus sniegs LZA goda loceklis Dr. habil. oec. P. Guļāns, LUprofesore Dr. oec. L. Kavale, valsts prezidenta padomniece ekonomikasjautājumos un Latvijas Bankas vecākā ekonometriste K. Vītola.

Diskusijā piedalīsies: A. Bērziņš (LR Rūpniecības un Tirdzniecībaskameras prezidents), J. Strautiņš (CS Turība valdes priekšsēdētājs), V.Rantiņš (Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības un uzņēmējuasociācijas priekšsēdētājs), Dr. oec. J. Vanags (RTU asoc. profesors),Ģ. Rungainis (Investīciju kompānijas C&R direktors) u. c.

Par dalību pasākumā LZA Ekonomikas institūts lūdz informēt līdz 8. jūnijam pa e-pastu: .
Kontakttālrunis: 67222830 (LZA Ekonomikas institūts).

RTU Informācijas centrs

2. jūnijs, 2009 plkst. 15:11