Birža «NASDAQ OMX Riga» izsludina konkursu par labāko bakalaura vai maģistra darbu

27. janvāris, 2010

«Birža «NASDAQ OMX Riga» arī šogad aicina studentus iesniegt bakalaura un maģistra darbus par Latvijas vai Baltijas vērtspapīru tirgu, lai cīnītos par galveno balvu – stipendiju 1000 eiro (700 latu) vērtībā,» ziņo aģentūra LETA.

27.01.2010.

Konkurss notiek jau piekto gadu, un tā mērķis ir rosināt Latvijasaugstskolu studentu interesi par vērtspapīru tirgu un tā piedāvātajāmiespējām uzņēmumiem un investoriem.

Konkursa dalībnieki tiek aicināti iesniegt 2009. gada pēdējāceturksnī un 2010. gadā aizstāvētos bakalaura un maģistra darbusekonomikas nozarē, kas saistīti ar Latvijas vai Baltijas vērtspapīrutirgu.

Konkursā var pieteikt darbus gan latviešu, gan angļu valodā, kuri irsaņēmuši augstskolas vērtējumu ne zemāku par septiņiem punktiem un naviepriekš iesniegti Baltijas valstu biržu organizētajos konkursos.Konkursa uzvarētājs saņems «NASDAQ OMX Riga» Atzinības rakstu un naudas balvu – 1000 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Bakalaura un maģistra darbus konkursam var iesniegt līdz 2010. gada 30. septembrim.

Konkursa Vērtēšanas komisijā tiks iekļauti «NASDAQ OMX Riga» unvadošo Latvijas augstskolu pārstāvji, kā arī vērtspapīru nozaresprofesionāļi.

27. janvāris, 2010 plkst. 10:38