Ar unikālu video semināru atklāta RTU Rīgas Biznesa skolas Alumni auditorija

21. septembris, 2011

Ar Latvijā nebijušu notikumu – videosemināru no National Press Club Vašingtonā (ASV) –19. septembrī tika atklāta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rīgas Biznesa skolas Alumni auditorija – pirmā šāda veida virtuālo lekciju auditorija Austrumeiropā, kuru par godu Rīgas Biznesa skolas 20. gadadienai dāvinājuši skolas absolventi un viņu pārstāvētie uzņēmumi.

Video semināra tēma bija «Kā veiksmīgāk piesaistīt lasītājus ar Google News palīdzību», un to vadīja Google News produktu speciālists David Smydra un e-mārketingam veltītu bestselleru autore, mārketinga konsultante Vanessa Fox.

Rīgas Biznesa skolas Alumni auditorija ir pirmā šāda veida virtuālo lekciju auditorija Austrumeiropā. Tajā ir iespēja gūt jaunu virtuālās komunikācijas pieredzi, kas ietver augstas kvalitātes video un audio iespējas un, šķērsojot fiziskās telpas robežas, nodrošina interaktīvai mācību telpai nepieciešamo detaļu – cilvēcisko faktoru, ķermeņa valodas u. c. uztveršanu.

Jaunā auditorija kalpos kā tilts starp RTU studentiem un labākajiem profesoriem, biznesa līderiem, spilgtām personībām un atzītiem mācībspēkiem visā pasaulē.

Auditorija iekārtota ar Rīgas Biznesa skolas Absolventu asociācijas atbalstu. Tās iekārtošanā piedalījās «Lattelecom», «Epson», «BiroTeh», «Velve», «Energolukss» un citi uzņēmumi, kuros strādā Rīgas Biznesa skolas absolventi.

RTU Informācijas centrs

21. septembris, 2011 plkst. 14:02