Apjomīgā forumā spriedīs par 5G tehnoloģiju ekosistēmas izveidi Baltijā

10. septembris, 2018

No 27. līdz 28. septembrim Rīgā notiks starptautisks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju forums «5G Techritory», kurā piedalīsies augsta līmeņa eksperti no visas pasaules. Foruma mērķis ir radīt platformu ilgtspējīgas 5G ekosistēmas izveidei Baltijas jūras reģionā, lai nodrošinātu ekonomisko izaugsmi, izmantojot inovatīvus biznesa modeļus un jauno tehnoloģiju sniegtās priekšrocības. Rīgas Tehniskā universitāte ir «5G Techritory» oficiālais partneris.

Forumā piedalīsies nozares eksperti no visas pasaules, lai dalītos pieredzē, izstrādātu jaunas starptautiskas sadarbības iespējas, kā arī pārrunātu 5G tehnoloģiju attīstības vīzijas. Par savu pieredzi stāstīs tehnoloģiju kompānijas kā «Qualcomm» izpilddirektors Stīvs Molenkopfs, «Cisco Systems» vecākais viceprezidents Pīters Karlstromers, «Huawei Technologies Corporation» 5G produktu līnijas prezidents Čaobin Jang, «Nokia Corporation» Eiropas tirgus vecākais viceprezidents Markus Borčerts, «Telia Company AB» viceprezidente– globālo pakalpojumu un operāciju vadītāja vietniece un grupu tīklu vadītāja Gabriela Stīfa Šēmane.

Tāpat forumā uzstāsies arī vairāki Eiropas Savienības politikas veidotāji – Eiropas digitālā vienotā tirgus komisārs un Eiropas Komisijas viceprezidents Andrus Ansips, Somijas Transporta un komunikāciju lietu ministre Anne Katrīna Bernere.

Forumā notiks arī augsta līmeņa biznesa un politiskās diskusijas par 5G tehnoloģiju globālo attīstību. Forumā norisināsies trīs plenārsēdes un trīs tematiskās sekcijas, kurās tiks aplūkoti temati, kas saistīti ar viedajām pilsētām, viedo mobilitāti, viedo veselības aprūpi un citi.

Papildu informācija par forumu

Pieteikšanās forumam