Aicinām pieteikties projektā «Studentu vasara 2010»

21. maijs, 2010

Konkursā aicināti piedalīties visi augstskolu un koledžu studenti, kuri vēlas savu karjeru saistīt ar prakses vietās piedāvātajām specialitātēm.

21.05.2010.

Konkursa mērķisir atlasīt un nodrošināt sešus erudītākos un motivētākos studentus ar apmaksātu prakses vietu dažādās specialitātēs vadošajos Latvijas uzņēmumos no dažādām nozarēm, tādējādi veicinot studentu ieinteresētību papildināt zināšanas viņu izvēlētajā studiju jomā.

Konkurss norisinās 3 kārtās tiešsaistē CV-Online karjeras vortālāwww.cv.lv.Konkursa pirmajā kārtā studentiem jāparāda sava erudīcija tādos jautājumos kā izglītība, darba tirgus aktualitātes, darba likumdošana undarba meklēšana. Otrajā kārtā jāatbild uz jautājumiem, kas cieši saistīti ar konkrēto specialitāti, uz kuras prakses vietu students pretendē. Trešajai kārtai tiek izvirzīti 10 zinošākie studenti, kas sacenšas par labākās motivācijas vēstules sagatavošanu konkrētajam uzņēmumam. Šajā konkursa kārtā tiek vērtēts motivācijas vēstules saturs,forma, oriģinalitāte un radošums. Pēc trešās kārtas tiek noteikti 3 finālisti, kuri tiek aicināti uz klātienes interviju konkrētajā uzņēmumā. Pēc klātienes intervijas viens no studentiem iegūst apmaksātu prakses vietu. Konkursa dalībniekus vērtē kompetenta žūrija – uzņēmumu pārstāvji un augstskolu mācībspēki.

Konkursa sākums 24. maijā plkst. 12 CV-Online karjeras vortālāwww.cv.lv.

Prakses vietu apraksts RTU studentiem.

Vairāk informācijas.

21. maijs, 2010 plkst. 9:40