4. Starptautiskais augstskolu kauss volejbolā

3. marts, 2010

5. martā sāksies 4. Starptautiskais augstskolu kauss volejbolā vīriešiem un sievietēm, kas norisināsies Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas ielā 6B. Sacensības organizē Latvijas Universitātes Sporta servisa centrs sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti un Latvijas Volejbola federāciju.

03.03.2010.

6. martā notiks kausa atklāšanas ceremonija, to atklās Latvijas Volejbola federācijas prezidents Almers Ludviks.

Vakarā visi komandu spēlētāji, treneri un komandu atbalstītājipulcēsies kopā uz vakara saviesīgo daļu vienā no Rīgas jaunajiemklubiem «Ofiss».

Plašāka informācija būs pieejama LU mājaslapā.

Visa turnīra laikā dalībniekiem un līdzjūtējiem būs iespējapiedalīties dažādos konkursos, kuros uzvarētāji tiks pie vērtīgāmatbalstītāju balvām.

Turnīra atbalstītāji: a/s «Rīgas Piena kombināts»; a/s «Aldaris»,Latvijas Volejbola federācija, Latvijas Universitāte, Rīgas TehniskāUniversitāte, LU Sporta Servisa centrs, «Coca-Cola», «Ofiss».

Inormatīvie atbalstītāji: www.easyget.lv un www.hc.lv.

Raksta pielikumi

3. marts, 2010 plkst. 9:27