4. RTU matemātikas on-line olimpiāde vidusskolēniem

16. novembris, 2009

Piektdien, 4. decembrī, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) organizē matemātikas on-line olimpiādi Latvijas vidusskolēniem, kuras laikā ikviens vidusskolēns varēs salīdzināt savas zināšanas matemātikā ar RTU studentu zināšanām, jo paralēli olimpiādes uzdevumus risinās arī RTU studenti.

16.11.2009.

Olimpiādes noteikumi tiks publiskoti pusstundu pirms olimpiādesstarta – t. i., 4. decembrī plkst. 9 RTU Studentu parlamenta mājaslapā:www.rtusp.lv (→ studijas → olimpiādes). Olimpiāde sāksies plkst. 9.30, kad minētajāmājaslapas sadaļā tiks publiskoti arī olimpiādes uzdevumi. Uzdevumuveikšanai tiks atvēlētas trīs stundas, kā arī tiks paredzētas 10papildu minūtes uzdevumu elektroniskai iesūtīšanai.

«Šī matemātikas olimpiāde ir īpaša ar to, ka tajā var piedalītiesikviens vidusskolēns visā Latvijā – skolēniem no attālākiem reģioniemnav jābrauc uz Rīgu. Uzdevumu veikšanai un matemātikas zināšanupārbaudei ir nepieciešams tikai interneta pieslēgums,» stāsta RTUStudentu parlamenta Studiju nodaļas vadītāja Zane Skreija.

Iepriekšējā pieteikšanās skolēnu olimpiādei nav nepieciešama.

Olimpiāde RTU notiks jau ceturto gadu. Olimpiādi organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar Inženiermatemātikas katedru.

Ar sīkāku informāciju var iepazīties olimpiādes nolikumā. Ja rodas jautājumi, rakstiet uz e-pastu: olimpiā.

Piedalies un pārbaudi savas zināšanas!
RTU SP Studiju nodaļa

Raksta pielikumi