Vairāk nekā 200 skolēni sekos pa pēdām RTU studentiem

13. marts, 2012

Trīs dienas, sākot no 13. marta, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem pa pēdām sekos vairāk nekā 200 skolēni no visas Latvijas, lai vēl pirms iestāšanās universitātē uzzinātu, kāda patiesībā ir studēšana. Par godu RTU 150 gadu jubilejai šogad sekotājus gaidīja 150 RTU studenti, taču skolēnu interese pārspēja visas prognozes.

Sekot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentiem pieteikušies 230 skolēni no visas Latvijas. Pieprasītākie studenti ir tie, kas studē arhitektūru, mehatroniku, ķīmiju, uzņēmējdarbības loģistiku, informācijutehnoloģijas, telekomunikācijas, vides zinātni un būvniecību. Savukārt aktīvākie un tehniskākie skolēni dzīvo Rīgā, Aizkrauklē, Alūksnē, Ogrē, Valkā un Valmierā.

Skolēni kļūs par RTU studenta sekotāju, dodoties viņam līdzi ikdienas gaitās gan uz lekcijām, gan laboratorijas darbiem un praktiskajām nodarbībām. Tāpat skolēni tiks iepazīstināti ar plašajām ārpus studiju aktivitātēm: sporta komandu, tautas mākslas kolektīvu un RTU Studentu parlamenta darbību.

Projekta «150 RTU studentiem pa pēdām» mērķis ir iepazīstināt vidusskolēnus ar RTU struktūru, studiju programmām, mācību priekšmetiem un kārtību pirms skolēns ir izvēlējies noslēguma eksāmenus, pievēršot lielāku uzmanību eksaktajiem priekšmetiem.

RTU Informācijas centrs

13. marts, 2012 plkst. 15:09