Uzņemšana nepilna laika studijās RTU

28. jūlijs, 2009

Vēl tikai sestdien, 8. augustā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiek studentu uzņemšana nepilna laika (vakara un neklātienes) pamatstudiju programmās. Pieteikties studijām iespējams RTU Uzņemšanas komisijā vēlamajā studiju vietā – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā vai Ventspilī.

28.07.2009.

Uzņemšanas komisijas darba laiks 8. augustā – no plkst. 10 līdz 15.

Nepilna laika (neklātienes un vakara) studijām var pieteikties tikai vienā studiju programmā.

RTU Neklātienes un vakara studiju departaments un RTU filiālesDaugavpilī, Liepājā un Ventspilī studentiem piedāvā vairāk nekā 20dažādas nepilna laika pamatstudiju programmas.

Lai studijas būtu iespējams apvienot ar darbu un veiksmīgu karjerasveidošanu, nepilna laika studijas RTU tiek realizētas pēc noteiktagrafika. Neklātienes studiju formas studentiem nodarbības unlaboratorijas darbi, kuros jāierodas klātienē, notiek sestdienās.Konsultācijas, ieskaites un eksāmeni tiek plānoti arī darba dienās.Savukārt vakara studiju formas studentiem nodarbības notiek pirmdienās,otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 18 līdz 21. Dažasnodarbības var tikt plānotas arī piektdienās un sestdienās.
StudijasRTU nepilna laika pamatstudiju programmās notiek par personīgajiemlīdzekļiem.

RTU Informācijas centrs

28. jūlijs, 2009 plkst. 19:30