Uzņēmējdarbības interesentus aicina uz sarunu ar Ziedot.lv un Skybird Productions

24. septembris, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula» 2. oktobrī plkst. 19 notiks Ziedot.lv labdarības mājas telpās, Barona ielā 59/61. Mājas saimnieki sociālais uzņēmums Ziedot.lv un Skybird Productions stāstīs par savu radošo darbu un to, kā popularizēt uzņēmumu sabiedrībā. Foruma otrajā daļā uzņēmumi atbildēs uz klātesošo jautājumiem.

Ziedot.lv darbojas sociālajā sfērā, organizē ziedojumu vākšanu tiem, kam tas tiešām ir vajadzīgs. Viņi uzskata, ka visiem kopā var izdoties lielas un labas lietas. Kā darboties sociālajā jomā? Ziedot.lv ir pieredze kopš 2009. gada.

Skybird productions ir jauna kompānija, kas piedāvā video,foto, reklāmas dažādās plaknēs un citus radošos pakalpojumus, kas var ikvienu pasākumu padarīt krāsaināku. Viņu profesionālajā lauciņā ir izmantot «putnu» kā kameras nesēju, lai foto/video veiktu no putna lidojuma. Kompānija darbojas tikai gadu, bet jau ir sevi pierādījuši kā veiksmīgu uzņēmumu.

Šoreiz uzņēmējdarbības interesentu forumā «Biznesa sula» apmeklētājus aicinās ziedot lietas, kas pašiem vairs nav nepieciešamas. Tās varēs atstāt Ziedot.lv labdarības mājā.

Ieeja brīva, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ lūgums pieteikties uz e-pastu: .

24. septembris, 2012 plkst. 12:04