Studenti un mācībspēki RTU Zinātnisko bibliotēku var apmeklēt klātienē

20. maijs

Mazinoties ārkārtējās situācijas laikā noteiktajiem ierobežojumiem, Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskā bibliotēka ver durvis lasītājiem, pakāpeniski palielinot klātienē pieejamo pakalpojumu klāstu. Tomēr lasītājiem piesardzības dēļ jāievēro vairāki ierobežojumi, kas var mainīties, mainoties situācijai.

No ceturtdienas, 21. maija, atvērtas darba vietas mācībām Centrālajā bibliotēkā P. Valdena ielā 5, 1. stāva lasītavā. Ieeja bibliotēkā no Zunda kanāla puses, darba laiks – no plkst. 10.00 līdz 16.00 darba dienās.

Lasītājiem jāņem vērā, ka, ierodoties, bibliotēkā būs jāreģistrējas, vienlaicīgi tajā varēs uzturēties ne vairāk kā 25 personas, bet darba ilgums nedrīkstēs pārsniegt trīs stundas. Tāpat apmeklētājiem būs jāievēro divu metru savstarpējā distance.

Grāmatas lasītājiem jārezervē iepriekš un tās varēs saņemt nākamajā dienā pēc rezervācijas P. Valdena ielā 5, 1. stāvā. Lasītavā izmantotās grāmatas jāatstāj uz lasītvas galdiem.

Plašāka informācija

Universitāte