Stipendijas studijām un pētniecībai Čehijā

17. janvāris, 2011

Čehijas Republikas valdība 2011./2012.akadēmiskajā gadā piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Čehijā.

Tiek piedāvātas šādas stipendijas:

• trīs stipendijas augstskolu mācībspēkiem un pētniekiem (uzturēšanās laiks Čehijā –viens mēnesis);
  • stipendijas bakalaura un maģistrantūras studijām (kopā 20 mēneši, vēlamais uzturēšanās laiks Čehijā – viens semestris, minimālais uzturēšanās laiks – 2 mēneši);
  • stipendijas doktorantūras studentiem (kopā 10 mēneši, vēlamais uzturēšanās laiks Čehijā – viss akadēmiskais gads vai viens semestris).

Pieteikšanās nosacījumi, iesniedzamo dokumentu saraksts un pieteikuma veidlapa atrodama Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes un sporta ministrijas mājaslapā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2011. gada 18. marts.

Pieteikumi jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūrā Vaļņu ielā 1, Rīgā, LV-1050. Tālrunis papildu informācijai – 67814331, e-pasta adrese – v.lv

Stipendijas tiek piedāvātas atbilstoši Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas un Čehijas Republikas Izglītības, jaunatnes un sporta ministrijas līgumam par sadarbību izglītībā, jaunatnes lietās un sportā 2007. – 2010. gadā.

17. janvāris, 2011 plkst. 16:20