Stipendijas dalībai vasaras kursos

11. marts, 2010

Savstarpējās sadarbības līguma, kas noslēgts starp Latvijas valdību un Valonijas-Briseles reģioniem, ietvaros 2010. gada vasarā tiek piedāvātas 4 stipendijas dalībai vasaras kursos.

11.03.2010.

1) Stipendija franču valodas zināšanu papildināšanai Briseles Brīvajā universitātē
(skat. programmas aprakstu nr. 1)

2) Stipendija (topošajam) franču valodas pasniedzējam – franču valodas kā svešvalodas didaktika Ljēžas Universitātē (skat. programmas aprakstu nr. 4)

3) 2 stipendijas Latvijas ierēdņiem vai diplomātiem, kuru darbs saistīts ar starptautiskiem jautājumiem, franču valodas praksei ar ievirzi starptautiskajās attiecībās Monseno Universitātē (skat. programmas aprakstu nr. 5)

Nepieciešamie dokumenti:

• aizpildīta pieteikuma veidlapa;
  • CV un motivācijas vēstule;
  • Izziņa, ka pretendents studēe vai strādā kāda Latvijas augstskolā;
  • Izglītības dokumentu kopijas ar atzīmju kopijām (apstiprināt nevajag).

Pieteikšanās termiņš visām stipendijām ir 2010. gada 15. maijs (dokumentiem jābūt Briselē).

Valsts izglītības attīstības aģentūra lūdz visus prasītos dokumentus atnest uz aģentūru līdz 1. maijam, Vaļņu ielā 1, 4. stāvā, Rīgā.

Sīkāku informāciju var iegūt, sazinoties ar Aiju Jakovicu pa tālruni: 67559502 vai rakstot: v.lv.

11. marts, 2010 plkst. 18:07