«Starptautiskās Izglītības Dienas 2010»

15. marts, 2010

19.–20. martā  no plkst. 10–18 viesnīcas «Reval Hotel Latvija» konferenču centrā notiks lielākā specializētā ārvalstu izglītības izstāde Baltijā  «Starptautiskās Izglītības Dienas 2010». Izstādi organizē «Baltic Council for International Education» ar izglītības aģentūras «Meridian group» un Britu Padomes, kā arī Lielbritānijas vēstniecības atbalstu.

15.03.2010.

Izstādē piedalīsies 40 mācību iestāžu pārstāvji no dažādām valstīm – valodu skolas, prestižās angļu privātskolas, koledžas un universitātes. Katrs apmeklētājs  varēs izvēlēties sev piemērotāko:

• Vidējās izglītības programmas Lielbritānijā un citās valstīs;
  • Sagatavošanās gada programmas studijām Austrālijā, ASV, Kanādā, Lielbritānijā;
  • Bakalaura studiju programmas Lielbritānijā, Dānijā, Holandē, Šveicē, Ungārijā, Igaunijā, u. c.;
  • Maģistrantūras, doktorantūras u. c. pēcdiploma programmas Lielbritānijā, Holandē, Zviedrijā, Šveicē un Igaunijā;
  • Valodu kursus visdažādākajām vecumu grupām un vajadzībām Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā, u. c.;
  • Angļu valodas eksāmenus.

Īsa informācija latviešu valodā par mācību iestāžu piedāvātajām programmām publicēta izstādes brošūrā, ko visi apmeklētāji bez maksas varēs saņemt pie ieejas izstādē.

Papildu informācija un izstādes programma:

Raksta pielikumi

15. marts, 2010 plkst. 13:26