Starptautiskajā konferencē izstrādās stratēģiju absolventu organizāciju sadarbības veicināšanai

11. maijs, 2021
.
.
.
Foto: Pixabay.com

Kā izstrādāt biedrību un nevalstisko organizāciju stratēģiju, lai veicinātu augstskolu absolventu asociāciju, fondu un karjeras centru attīstību un sadarbību, – par šiem jautājumiem no 11. līdz 28. maijam notiek diskusijas starptautiskajā konferencē «ICARe Alumni», kas šogad notiek attālināti un kuru organizē nodibinājums «RTU Attīstības fonds». 

«ICARe» konference nodrošina unikālu iespēju iegūt zināšanas un apmainīties ar viedokļiem dažādu valstu pārstāvjiem, kopā izzinot jaunas iespējas stratēģijas izveidē. Konferences laikā tiek nodrošinātas lekcijas, kuru laikā pasākuma dalībnieki var smelties idejas no dažādu valstu ekspertiem, kā arī no absolventu asociāciju un fondu pārstāvjiem. 

Konferencē ar savu pieredzi un atziņām dalās klientu pieredzes un projektu vadības speciālists un RTU doktorants) Gundars Kokins, «Emotional Branding» radošais direktors Richard Gillingwater, «Netherlands Network» dibinātāja un prezidente Sandra Rincon, kā arī daudzi citi uzņēmīgi, radoši un pieredzes bagāti nozares pārstāvji, kuri konferences laikā atbalsta un sniedz iespēju smelties jaunas idejas stratēģijas izveidē. 

RTU Attīstības fonds ir konferences idejas autors un galvenais organizators, kas uzņēmies nodrošināt unikālu un modernu iespēju apgūt ne tikai jaunas zināšanas un praktiskas iemaņas, bet arī veicināt turpmāku sadarbību starp universitāšu absolventu asociācijām, fondiem un karjeras centriem starptautiskā mērogā. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

11. maijs, 2021 plkst. 16:43

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi