Seminārs par iespējām, ko sniedz Erasmus Mundus

13. augusts, 2012

Piektdien, 31. augustā, plkst. 16 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks informatīvs seminārs par Erasmus Mundus iespējām. Studenti,  kuri  piedalījušies šajā programmā, sniegs izklāstu par šo programmu un  dalīsies savā pieredzē par studijām Erasmus Mundus ietvaros.

Erasmus Mundus programmas mērķis ir veicināt kvalitāti augstākajā izglītībā, t. sk. piešķirot stipendijas studentiem un atbalstot sadarbību starp Eiropu un pārējo pasauli. Studentiem iespējams saņemt stipendijas studijām kopīgajās Erasmus Mundus maģistrantūras vai doktorantūras programmās.

Seminārā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu vecāko kursu studenti, kā arī citi interesenti. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ savu dalību vēlams pieteikt iepriekš, reģistrējoties Valsts izglītības attīstības aģentūras mājaslapā.

Semināru organizē RTU Studentu parlaments. Studentu parlamenta galvenie darbības virzieni ir studentu un skolēnu informēšana par inženierizglītības iespējām, studiju kvalitātes veicināšana, ārpus studiju aktivitātes un studentu sociālo jautājumu risināšana.

Informatīvi atbalsta Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Vairāk LSA mājaslpā.

13. augusts, 2012 plkst. 14:21