Seminārs par fasāžu renovāciju

29. novembris, 2010

Lai iepazīstinātu Latvijas būvniecības nozares speciālistus ar Vācijas un Latvijas pieredzi daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijā, trešdien, 3.  decembrī, RTU notika seminārs «Daudzdzīvokļu ēku ārējo norobežojošo konstrukciju renovācijas prakse Latvijā un Vācijā».

03.12.2010.  Skatīt galeriju

Semināra programma Semināra programma 488.76 Kb

seminars_fasazu_renovacija.jpgSemināra laikā lekcijas lasīja Berlīnes Tehniskās  universitātes profesors Franks Fogts (Frank Vogts) un Rīgas Tehniskās universitātes profesors Andris Krēsliņš. Pasākumā piedalījās arī Ekonomikas ministrijas Būvniecības un mājokļu politikas departamenta Mājokļu politikas nodaļas vadītājs Mārtiņš Auders un Latvijas Lauksaimniecības universitātes asociētais profesors Andris Šteinerts. Semināra laikā notika arī diskusija «Kā uzlabot ārsienu sanācijas būvniecisko kvalitāti un ilgmūžību Latvijā».

Pasākuma mērķauditorija ir visas mājokļu renovācijas procesā iesaistītās puses – projektētāji, arhitekti, būvnieki, būvuzraugi, energoauditori u. c.

Seminārs notika 3. decembrī plkst. 11 Rīgas Tehniskās universitātes telpās (Meža iela 1, 7. korpuss, 223. auditorija). Dalība pasākumā ir bez maksas.

Informatīvo semināru projekta «Mājas draugs» ietvaros organizē Ekonomikas ministrija, Rīgas Tehniskā universitāte un Vācijas organizācija «Austrumeiropas Mājokļu iniciatīva» (IWO e.V.).

Projekta «Mājas draugs» mērķis ir izveidot ekspertu tīklu kvalitatīva mājokļu renovācijas procesa veicināšanā un to finansiāli atbalsta Vācijas Vides ministrija un Vācijas Attīstības banka KfW Bankengruppe, kā arī projekta koordinators organizācija IWO e.V.

RTU Informācijas centrs

29. novembris, 2010 plkst. 15:01