Seminārs «Iespējas un izaicinājumi zinātnisko rakstu indeksēšanai Scopus datubāzē»

17. marts, 2015

Ceturtdien, 19. martā plkst. 10, Kaļķu ielā 1, 201. telpā notiks  seminārs «Iespējas un izaicinājumi zinātnisko rakstu indeksēšanai Scopus datubāzē», kuru rīko izdevniecība Elsevier sadarbībā ar Rīgas Tehnisko Universitāti.

Elsevier Scopus datubāzes satura atlases stratēģijas nodaļas vadītājs Dr. Wim Meester iepazīstinās semināra dalībniekus ar Scopus datubāzes satura alases procesu un vadlīnijām. Būs iespēja dzirdēt arī vairāku Latvijas zinātnisko institūciju pārstāvju veiksmes stāstus par  žurnāliem un konferenču materiāliem, kuri atlasīti indeksēšanai Scopus datubāzē.

Seminārā aicināti piedalīties zinātnisko rakstu krājumu redaktori, akadēmisko struktūrvienību pārstāvji un citi interesenti.

Semināra darba valoda – angļu.

RTU Komunikācijas nodaļa

17. marts, 2015 plkst. 11:51