RTU volejbolistes piedalīsies studentu līgas 4. kārtā

12. marts, 2010

Sestdien, 13. martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas sporta zālē, norisināsies 4. sacensību kārta augstāko mācību iestāžu un sieviešu amatieru komandām, kurā piedalīsies arī RTU volejbolistes.

12.03.2010.

Šajā kārtā kopumā piedalīsies 9 komandas, kuras ir sadalītas divāsgrupās, kur vienā grupā startēs piecas komandas (SC Jēkabpils, RīgasTehniskā universitāte, Gulbenes BJSS, Latvijas Universitāte, Latvijasjauniešu izlase), savukārt otrā – četras komandas (SK Babīte, LatvijasSporta pedagoģijas akadēmija, Latvijas Lauksaimniecības universitāte).Komandas grupās sadalītas pēc pašreizējā kopējā reitinga.

Pēc šīs kārtas tiks noskaidrotas sešas labākās komandas, kuraskvalificēsies finālsacensībām, kas tiks rīkotas pēc Final Six principa.Finālspēles notiks no 11. līdz 12. aprīlim Olimpiskajā sporta centrā,Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Vairāk lasiet šeit.

RTU Informācijas centrs