RTU savai filiālei 50. gadadienā dāvina klēpjdatorus

31. oktobris, 2011

Piektdien, 28. oktobrī, Daugavpilī notika šai pilsētai un Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) nozīmīgs pasākums – RTU Daugavpils filiāles 50. gadu jubilejas svinības. Tajās piedalījās arī RTU vadība: rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, mācību prorektors Uldis Sukovskis, kanclers Ingars Eriņš, Studentu parlamenta prezidents Juris Iljins u. c.

Skatīt galeriju

d-pils_jubiilis.jpegPirms svinīgās sēdes vadība apskatīja Daugavpils filiāles telpas, diskutēja ar filiāles vadību par veiksmēm un problēmām, uzklausīja lūgumus un dalījās domās par turpmāko filiāles attīstību. Filiāles darbinieki, kuri vēl nebija paguvuši, izmantoja iespēju un apsveica rektoru ar ievēlēšanu amatā. Apsveikumus un pateicības izteica arī studenti.

Svinīgajā sēdē piedalījās Daugavpils filiāles vadība, bijušie un šā brīža darbinieki, sponsori un atbalstītāji, Daugavpils domes pārstāvji, kā arī delegācija, kas ieradās no Rīgas kopā ar RTU vadību. Rektors universitātes vārdā uzdāvināja Daugavpils filiālei 10 klēpjdatorus. Pēc apsveikumiem un aizkustinošām runām svinīgo daļu noslēdza koncerts, īpaši aizkustinoši skanēja dziesma «Ave Maria». Par godu jubilejai tika pasniegta 50 gadu jubilejas torte, kuru rotāja RTU ģerbonis. Vakara gaita turpinājās neformālā gaisotnē un visus vienoja pārliecība  – RTU Daugavpils filiālei ir nākotne, visas iespējas nostiprināt savas līdera pozīcijas  Latgales augstskolu vidū, kā arī ambīcijas sniegt studentiem vēl labākas zināšanas. Visi vēlēja Daugavpils filiālei sagaidīt arī citas svinības, pieliekot  50 gadiem vēl vienu nulli.

RTU Informācijas centrs

31. oktobris, 2011 plkst. 9:27