RTU Rīgas Biznesa skola aicina uz sagatavošanās kursiem pirmā līmeņa CFA eksāmenam

17. janvāris, 2011

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rīgas Biznesa skolā līdz janvāra beigām iespējams pieteikties sagatavošanās kursiem pirmā līmeņa nolīgtā finanšu analītiķa jeb «Chartered Financial Analyst» (CFA) eksāmenam, kuru 2011. gadā būs iespējams kārtot divas reizes – jūnijā un decembrī.

17.01.2011.

CFA sertifikācijas iegūšanai minimālais mācību laiks ir trīs gadi, katru gadu nokārtojot viena līmeņa eksāmenu. Pirmā līmeņa sertifikāts apliecina zināšanas un izpratni par finanšu līdzekļu ieguldīšanas pamatprincipiem un metodēm. Otrā līmeņa CFA eksāmens ir veltīts aktīvu vērtēšanas metodēm, un trešā līmeņa eksāmens - finanšu portfeļa vērtēšanai un pārvaldībai.

CFA ir pasaules finansistu un investoru sabiedrībā visaugstāk vērtētāprofesionālā sertifikācija finanšu institūciju vidējā un augstākā līmeņa darbiniekiem. CFA sertifikātu kopš 1963.gada izsniedz starptautiska organizācija «CFA Institute», un to jau ir ieguvuši aptuveni 90 000 finanšu speciālistu visā pasaulē.

Kā informē RTU Rīgas Biznesa skolas Vadības programmu konsultante Dagnija Žiba, RTU Rīgas Biznesa skola ir vienīgā mācību iestāde Latvijā,kas piedāvā sagatavošanās kursus šī sertifikāta pirmā līmeņa eksāmenam.

RTU Informācijas centrs

17. janvāris, 2011 plkst. 17:51