RTU piedāvā sagatavošanas kursus un SP projektu «Studentam pa pēdām»

3. oktobris, 2011

Sniedzot iespēju veiksmīgāk sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem un studijām augstskolā, sākot no oktobra, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) topošajiem studentiem piedāvā virkni sagatavošanas kursu un Studentu parlamenta  projektu «Studentam pa pēdām».

Sagatavošanas kursi RTU norisināsies fizikā, ķīmijā, matemātikā, angļu valodā un zīmēšanā. Lai kļūtu par kursu dalībnieku, elektroniski jāaizpilda iesniegums un jāsamaksā kursu dalības maksa. To var izdarīt internetā – kursi.rtu.lv vai www.nacstudet.lv.

Sagatavošanas kursi paredzēti galvenokārt 12. klases skolēniem, kuri gatavojas centralizēto eksāmenu kārtošanai.

Sagatavošanas kursus fizikā, ķīmijā, matemātikā, angļu valodā organizē RTU Mācību prorektora dienests. Savukārt sagatavošanas kursu zīmēšanā – RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes Telotājmākslas katedra.

Papildus sagatavošanas kursiem skolēni tiek aicināti iesaistīties RTU Studentu parlamenta organizētajā projektā «Studentam pa pēdām», kura laikā no 25. līdz 27. oktobrim skolēniem tiks dota iespēja iepazīt RTU studentu ikdienu.

Projekta mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar RTU studiju programmām, mācību priekšmetiem un kārtību. RTU studenti uzskata, ka šāds projekts universitātē atvieglo skolēnu centralizēto eksāmenu izvēli, kā arī mudina pievērst lielāku uzmanību eksaktajiem priekšmetiem.

Lai piedalītos projektā «Studentam pa pēdām», skolēniem līdz 11. oktobrim jāaizpilda elektroniskā pieteikumu anketa. Anketa pieejama www.nacstudet.lv.

Vairāk informācijas par sagatavošanas kursiem šeit.

RTU Informācijas centrs

3. oktobris, 2011 plkst. 12:27