RTU notiks on-line matemātikas olimpiāde vidusskolēniem

30. novembris, 2011

Piektdien, 2. decembrī, Rīgas Tehniskajā universitāte (RTU) organizē on-line matemātikas olimpiādi Latvijas vidusskolēniem, kas norisināsies jau sesto gadu. Paralēli skolēnu olimpiādei norisināsies arī RTU studentu matemātikas olimpiāde, kas dod iespēju salīdzināt vidusskolēnu un studentu zināšanas matemātikā.

Olimpiādes nosacījumi tiks publiskoti pusstundu pirms olimpiādes starta,tas ir, 2. decembrī plkst. 9 RTU Studentu parlamenta mājaslapā. Olimpiāde sāksies plkst. 9.30, kad minētajā mājaslapā tikspubliskoti arī olimpiādes uzdevumi. Uzdevumu veikšanai tiks atvēlētas trīs stundas, kā arī tiks paredzētas 15 papildu minūtes uzdevumu elektroniskai iesūtīšanai.

Iepriekšēja pieteikšanās RTU matemātikas olimpiādei nav nepieciešama. Olimpiādes nolikums un papildu informācija.

Olimpiādi organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Inženiermatemātikas katedru.

RTU Studentu parlaments

30. novembris, 2011 plkst. 15:54