RTU nodrošina konkursa «Ko Tu zini par Latviju?» tehnisko platformu

9. februāris, 2012

Jau otro gadu Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) atbalsta biedrības «Creativus» rīkoto konkursu 9.–12. klašu skolēniem «Ko Tu zini par Latviju?», nodrošinot tehnisko platformu konkursa pirmajai kārtai.

Pēc veiksmīgās pieredzes pagājušajā gadā RTU labprāt atsaucās biedrības «Creativus» aicinājumam turpināt sadarbību un sniegt tehnisko atbalstu arī 2011. gada konkursam «Ko Tu zini par Latviju?». RTU prioritāte ir netikai esošie, bet arī topošie studenti – šobrīd vēl vidusskolēni, tāpēcvēlamies viņiem parādīt RTU kā modernu un inovatīvu universitāti, kurā tiek izmantotas mūsdienīgas mācību metodes. E-mācību vide un dažāda veida testu tehniskais nodrošinājums ir RTU studiju procesa neatņemama sastāvdaļa. Atbalsts šim erudīcijas konkursam ir lielisks sākums RTU 150. gadu jubilejai veltīto skolēnu un studentu pasākumu virknei.

RTU tehniski nodrošina konkursa «Ko Tu zini par Latviju? » pirmās kārtasnorisi interneta vidē, – e-mācību vietnē Eduspace ievietojot biedrības «Creativus» pārstāvju sagatavotos testa jautājumus un rūpējoties, lai visi lietotāji var veiksmīgi reģistrēties un piedalīties testā. Šogad esam veikuši dažus uzlabojumus – būtiski atjaunota pati platforma un reģistrācija konkursam iespējama ne tikai Eduspace, bet arī izmantojot citu Latvijas skolvadības sistēmu  – E-klase vai Mykoob, kontus. Reģistrācija sākusies 1. janvārī, bet pirmās kārtas testa jautājumi tiksatvērti tikai 27. februārī vienlaikus katras komandas skolā.

Atbildība par veiksmīgu konkursa pirmās kārtas norisi ir liela, jo pagājušajā gadā tajā piedalījās vairāk nekā 200 komandas. Domājam, ka šogad konkurss būs guvis vēl lielāku atsaucību un sagaidāms dalībnieku, tātad – arī sistēmas lietotāju, skaita pieaugums.

RTU Informācijas centrs

9. februāris, 2012 plkst. 16:12