RTU matemātikas olimpiādē piedalījušies 270 skolēni un 100 studenti

9. decembris, 2010

Ceturtdien, 9. decembrī, notikušajā matemātikas online olimpiādē piedalījās 270 vidusskolēni no visas Latvijas un 100 RTU studenti. Olimpiādes laikā studenti sacentās ar skolēniem. Olimpiādes rezultāti tiks paziņoti līdz 13. decembrim.

09.12.2010.

Rezultatīvākie skolēni tiks apbalvoti RTU Studentu parlamenta kopsapulcē 15. decembrī. Olimpiādes uzvarētājs balvā iegūs portatīvo datoru.

Olimpiāde aizritējusi veiksmīgi – atzīst RTU Studentu parlamenta Studiju nodaļas vadītāja Gunita Kuļikovska.

Jau ziņots, ka tehnisku problēmu dēļ Matemātikas olimpiāde tika pārcelta no 2. decembra uz 9. decembri. Skolēni uzdevumus pildīja online, studenti – klātienē.

Olimpiāde RTU notika jau piekto gadu. Olimpiādi organizē RTU Studentu parlaments sadarbībā ar RTU Inženiermatemātikas katedru. Atbalstītāji «Lattelecom», AS «Capital».

RTU Informācijas centrs

9. decembris, 2010 plkst. 17:07